Neibo beschikbaar voor iedereen!

Een grote nieuwe stap voor onze coöperatie: we gaan publiek!
Het is niet langer verplicht om eerst coöperant te zijn. Tijd om al je vrienden en kennissen te stimuleren om samen met ons ethisch mobiel te gaan.
En dat is niet alles. Om de lancering kracht bij te zetten hebben we extra abonnementen uitgedacht. Wat komt erbij?
- De Mix formule krijgt twee extra formules
- Blabla en Surf ontmoeten “een grote broer”; een abonnement met extra belminuten of data
Al klant bij Neibo? Dan wacht jou goed nieuws: de meeste huidige abonnementen hebben we opgesmukt met extra belminuten en data. De prijs wijzigt niet!
We nemen afscheid van de opties +1Gb en +4Gb. Die kan je dus niet langer bestellen.
Je aansluiten als coöperant kan uiteraard nog steeds op onze website.
Zo raak je betrokken bij Neibo, steun je ons financieel… en profiteer je van een korting!
Je leest het goed: vanaf begin mei belonen we coöperanten met een korting! We bedanken hun op die manier voor de steun die ze ons gaven. Een belofte uit het verleden die we met veel plezier waarmaken.
De korting stijgt evenredig met het aantal klanten. Per duizend nieuwe abonnees komt er een korting van 1% bij met een maximum van 10%. Met andere woorden, hoe meer mensen er voor ons kiezen, hoe goedkoper het abonnement.
Daarom willen we je maar een ding vragen: deel de lancering van Neibo. Hoe sneller we groeien, hoe sneller we die andere belofte kunnen waarmaken om winst te herinvesteren in duurzame, lokale en ethische projecten.